Aliexpress

 

Aliexpress yra viena populiariausių internetinių parduotuvių Lietuvoje. Pirkėjus vilioja didžiulė produktų pasiūla, mažos kainos ir nemokamas daugelio prekiųpristatymas. Rasti atitinkamas kategorijas ir produktus lietuvių kalba yra be galo patogu. Tai taupo laiką, pinigus ir leidžia pirkėjams teisingai pasirinkti prekes.

aliexpress-logo

ALIEXPRESS LIETUVIŠKAI

Aliexpress lietuviškai – katalogas. Visos prekės yra išsamiai aprašytos, turi nuotraukas ir apžvalgas, todėl rasti sau tinkiamiausią prekę yra ypač lengva. Pirkėjai padeda vieni kitiems, pridėdami realių produktų nuotraukų. Visi pardavėjai siekia 5 žvaigždu ių įvertinimo ir yra linkę įtikti savo klientams, kad gautų kuo geresnę parduodamo produkto apžvalgą.

Aliexpress Lietuva


Aliexpress LT populiariausi produktai

Šiuo metu Aliexpress tūkstaniai pardavėjų siūlo daugiau nei 100 mln. produktų. Populiariausi yra drabužiai (suknelės, marškinėliai, kelnės), batai, elektronika, mobiliųjų telefonų priedai (krovikliai, grūdinto stiklo ekrano apsaugos, apsauginiai dangteliai) ausinės, žaislai, įvairūs įrankiai. Dauguma pirkinių parduodami už mažiau nei 100 eur. Didelė dalis inventoriaus tiekiama nemokamai.

Dabar produktų ieškoti tapo daug lengviau. AliExpress“ lietuviškai internetinė parduotuvė katalogas gali padėti visiems lietuviam, kuriems šioje arduotuvėje sunku rasti konkreią kategoriją ir (arba) produktus. Kalbos variantus „AliExpress“ profilyje galima perjungti į rusų, anglų ar kitą pagrindinę kalbą. Tikimės, kad artimiausiu metu bus pridėta išsami informacija apie produktus ir lietuvių kalba. Pirkiniai pristatomi tiesiai į vietinį Lietuvos paštą.

aliexpress katalogas aliexpress lietuviu kalba aliexpress.lt aliexpress lietuva

Kaip pirkti is Aliexpress?

 Norėdami pradėti apsipirkti, pirmiausia turite užsiregistruoti. Kad šis procesas būtų patogesnis, toliau pateikiami AliExpress registracijos pagrindai lietuvių kalba.

  1. Susiraskite norimą produktą (pasirinkite jo spalvą, dydį, pristatymo variantą) ir spustelėkite „pirkti dabar” (“buy now“) arba „įtraukti į krepšelį” (“add to cart“). Jei perkate pirmą kartą, Aliexpress pasiūlys jums nuolaidų kuponą.Pirkt dabar
  2. Prisiregistruokite naudodami savo el. pašto adresą arba socialinio tinklo profilį.lietuviskai registracija aliexpress
  3. Nurodykite savo kontaktinę informaciją (vardą, pavardę, adresą ir kt.).
  4. Mokėkite kredito kortele (VISA, Mastercard), „Webmoney“, „QIWI“ ar kitomis įvairiomis mokėjimo galimybėmis. Jei mokate kreditine kortele, įveskite kortelės savininko vardą, pavardę, kortelės numerį ir apsaugos kodą (3 skaitmenys kortelės gale, šalia parašo).mokėjimo metodai aliekspress
  5. Kai tik atliksite mokėjimą, savo užsakymą galėsite sekti „Mano užsakymai“ skiltyje.

Pirkti šioje internetinėje parduotuvėje yra labai saugu. Parduotuvės daugelio milijardų „apyvarta“, todėl finansinių mokėjimų už pinigų sijonus saugumas yra negailestingas.

 

Mokesiai

 Jei perkate daugiau nei už 22 eurus (be transportavimo išlaidų), reikės papildomai sumokėti 21% PVM. Pirkimams, kurių suma viršija 150 eurų, bus taikomas muitas. 

Apie internetinę parduotuvę

Aliexpress.com buvo įkurta 2010 metais ir priklauso vienai didžiausių pasaulyje kompanijų „Alibaba“. Mažos kainos, konfidencialumas ir nemokamas pristatymas yra vienos svarbiausių priežasių, kodėl lietuviai mėgsta šią el. parduotuvę. Daugelyje šeimų Aliexpress lt paketai yra mažų švenių sinonimas. Gauti prekes užtrunka šiek tiek laiko, o kartais pardavėjai atsiunia ir papildomų dovanų. Paprastai prekės į Lietuvą pristatomos per 10-50 dienų. Prekių pasirinkimas yra milžiniškas, todėl pirkėjai gali džiaugtis neribotomis galimybėmis.


*Pirkti „Aliexpress“ yra saugu. Tai saugo įstatymų numatytos ES vartotojų teisės.Kilus abejonėms, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Be to, Europos Komisija palaiko internetinę ginčų sprendimo platformą, kurią galima rasti čia.

Pasidalinkite Pirkt.lt su savo draugais :)