Aliexpress katalogas

2021 m. „Aliexpress” katalogas lietuvių kalba leis greičiau, lengviau ir pigiau apsipirkti užsienyje. Raskite visas reikiamas prekes lietuviškai ir sutaupykite. Kataloge pasirinkite atitinkamą kategoriją, poskyrį ir būsite nukreipti į parduotuvę. Be to, parduotuvėje galėsite pasirinkti konkretų modelį, spalvą, pristatymo šalį ir kitas detales, kurios atrodo svarbios apsiperkant.Dauguma prekių šiuo metu į Lietuvą pristatomos nemokamai. Jei jums reikia daugiau informacijos apie pirkinius, registraciją ir kitą informaciją, apsilankykite mūsų „Aliexpress” skyriuje.


 

Bordo vakarinė suknelė (27€)
Bluetooth ausinės (17,19€)
Rankinė žaidimų konsolė (26,61€)
Kavos butelis (7,47€)
Magnetinė terapija (13€)
Iphone greitas įkroviklis (17,98€)
Gera kaina
Greitas ir nemokamas pristatymas galimas
Pirkėjų atsiliepimai
Išpardavimas

Aliexpress lietuviškai katalogas

Milijonai įvairių kategorijų prekių vienoje vietoje. Mažos kainos, o dažnai ir nemokamas pristatymas – pagrindinės priežastys, kodėl ši parduotuvė Lietuvoje tapo tokia populiari. Nors „AliExpress” parduotuvė dar nėra galutinai išversta į lietuvių kalbą, dabartiniame lietuviškame kataloge per kelias sekundes galima rasti visus reikiamus produktus.

Lankydamiesi parduotuvėje pirkėjai turi galimybę pasirinkti kitas kalbas, tokias kaip anglų, rusų ir kt. Pasirinkti lietuvių kalbos galimybės dar nėra. Norėdami išspręsti šią problemą, sukūrėme „AliExpress” katalogą lietuvių kalba. Todėl tiems, kas nemoka užsienio kalbų, apsipirkti bus daug paprasčiau ir patogiau.

AliExpress lietuvių kalba

O jei nerandu reikiamų prekių aprašymo lietuviškai?

Įsteigėme pagalbos tarnybą, kuri teikia nemokamas konsultacijas. Jei prekės nerandate, susisiekite su mumis ir mes padarysime viską, kad jums padėtume.

Ar turiu mokėti mokesčius už apsipirkimą užsienyje?

Už prekių pirkimą iki 22 eur (su pristatymu) nereikia mokėti jokių mokesčių. Jei ši riba viršijama, turi būti sumokėtas PVM. Muitas bus taikomas perkant daugiau nei už 150 eurų.

Planuojama, kad nuo 2021 m. liepos 1 d. PVM bus taikomas visoms prekėms, perkamoms už ES ribų, nepriklausomai nuo jų pirkimo vertės.

Ar įmanoma apsipirkti eurais?

„Aliexpress eurais“ – galimybė mokėti eurais yra ir Lietuvoje. Tiesiog nustatymuose pasirinkite EUR valiutą (žr. paveikslėlį).

Kaip sutaupyti papildomų pinigų apsiperkant internetu?

  • Naudoti pasiūlymus, kurie galioja tik „Aliexpress“ naujiems klientams;
  • Naudokite „Aliexpress” kuponus;
  • Pasinaudokite „Aliexpress“ specialiais pasiūlymais (geriausi pasiūlymai Kalėdoms, 11.11., Juodajam penktadieniui ir kitoms šventėms)

Svarbi pristatymo informacija

Dėl COVID-19 apribojimų kai kurios siuntos gali būti pristatytos vėliau nei įprastai. Prieš užsakydami bet kokias prekes, patikrinkite numatomą pristatymo laiką. Jei norite, kad prekė būtų pristatyta greičiau, pasirinkite pristatymą iš sandėlių Europoje arba kitą pristatymo būdą.

Kaip patikrinti, ar pardavėjas patikimas ir galiu saugiai apsipirkti?

Kiekvienas produktas pateikiamas su išsamiu aprašymu, paveikslėliais ir realiomis klientų apžvalgomis. Kai kurie pirkėjai taip pat prideda nuotraukų, kurios leidžia pamatyti, kaip atrodo produktas.

Be to, internetinė parduotuvė sukūrė „Aliexpress” klientų apsaugos programą (skaitykite čia), kuri užtikrina, kad pirkėjas atgaus pinigus, jei produktas nebus pristatytas laiku, neatiks išvaizdos ar aprašymo. Tais atvejais, kai pardavėjas nebendradarbiauja, „Aliexpress“ atstovai įsikiša ir padeda rasti palankų sprendimą.

Pasidalinkite Pirkt.lt su savo draugais :)