Aliexpress katalogas

2021 m. „Aliexpress” katalogas lietuvių kalba leis greičiau, lengviau ir pigiau apsipirkti užsienyje. Raskite visas reikiamas prekes lietuviškai ir sutaupykite. Kataloge pasirinkite atitinkamą kategoriją, poskyrį ir būsite nukreipti į parduotuvę. Be to, parduotuvėje galėsite pasirinkti konkretų modelį, spalvą, pristatymo šalį ir kitas detales, kurios atrodo svarbios apsiperkant. Dauguma prekių šiuo metu į Lietuvą pristatomos nemokamai. Jei jums reikia daugiau informacijos apie pirkinius, registraciją ir kitą informaciją, apsilankykite mūsų „Aliexpress” skyriuje.

Aliexpress lietuviškai katalogas

Moteriški drabužiai

Moteriški drabužiai

Moteriški drabužiai

Vyriška apranga

Moteriški drabužiai

Telefonai ir priedai

Moteriški drabužiai

Avalynė

Moteriški drabužiai

Krepšiai

Moteriški drabužiai

Papuošalai

Moteriški drabužiai

Kompiuteris

Moteriški drabužiai

Namų gerinimas

Moteriški drabužiai

Vartotojų elektronika

Moteriški drabužiai

Biuras

Moteriški drabužiai

Žaislai

Moteriški drabužiai

Saugumas

Moteriški drabužiai

Motina ir kūdikis

Moteriški drabužiai

Laikrodžiai

Moteriški drabužiai

Sportas ir pramogos

Moteriški drabužiai

Namai ir sodas

Moteriški drabužiai

Prietaisas

Moteriški drabužiai

Grožis ir sveikata

Moteriški drabužiai

Automobiliai ir motociklai

Moteriški drabužiai

Įrankiai

AliExpress” lietuvių kalba

Milijonai įvairių kategorijų prekių vienoje vietoje. Mažos kainos, o dažnai ir nemokamas pristatymas – pagrindinės priežastys, kodėl ši parduotuvė Lietuvoje tapo tokia populiari. Nors „AliExpress” parduotuvė dar nėra galutinai išversta į lietuvių kalbą, dabartiniame lietuviškame kataloge per kelias sekundes galima rasti visus reikiamus produktus.

Lankydamiesi parduotuvėje pirkėjai turi galimybę pasirinkti kitas kalbas, tokias kaip anglų, rusų ir kt. Pasirinkti lietuvių kalbos galimybės dar nėra. Norėdami išspręsti šią problemą, sukūrėme „AliExpress” katalogą lietuvių kalba. Todėl tiems, kas nemoka užsienio kalbų, apsipirkti bus daug paprasčiau ir patogiau.

O jei nerandu reikiamų prekių aprašymo lietuviškai?

Įsteigėme pagalbos tarnybą, kuri teikia nemokamas konsultacijas. Jei prekės nerandate, susisiekite su mumis ir mes padarysime viską, kad jums padėtume.

Ar turiu mokėti mokesčius už apsipirkimą užsienyje?

Už prekių pirkimą iki 22 eur (su pristatymu) nereikia mokėti jokių mokesčių. Jei ši riba viršijama, turi būti sumokėtas PVM. Muitas bus taikomas perkant daugiau nei už 150 eurų.

Planuojama, kad nuo 2021 m. liepos 1 d. PVM bus taikomas visoms prekėms, perkamoms už ES ribų, nepriklausomai nuo jų pirkimo vertės.

Ar įmanoma apsipirkti eurais?

„Aliexpress eurais“ – galimybė mokėti eurais yra ir Lietuvoje. Tiesiog nustatymuose pasirinkite EUR valiutą (žr. paveikslėlį).

Kaip sutaupyti papildomų pinigų apsiperkant internetu?

  • Naudoti pasiūlymus, kurie galioja tik „Aliexpress“ naujiems klientams;
  • Naudokite „Aliexpress” kuponus;
  • Pasinaudokite „Aliexpress“ specialiais pasiūlymais (geriausi pasiūlymai Kalėdoms, 11.11., Juodajam penktadieniui ir kitoms šventėms)

Svarbi pristatymo informacija

Dėl COVID-19 apribojimų kai kurios siuntos gali būti pristatytos vėliau nei įprastai. Prieš užsakydami bet kokias prekes, patikrinkite numatomą pristatymo laiką. Jei norite, kad prekė būtų pristatyta greičiau, pasirinkite pristatymą iš sandėlių Europoje arba kitą pristatymo būdą.

Kaip patikrinti, ar pardavėjas patikimas ir galiu saugiai apsipirkti?

Kiekvienas produktas pateikiamas su išsamiu aprašymu, paveikslėliais ir realiomis klientų apžvalgomis. Kai kurie pirkėjai taip pat prideda nuotraukų, kurios leidžia pamatyti, kaip atrodo produktas.

Be to, internetinė parduotuvė sukūrė „Aliexpress” klientų apsaugos programą (skaitykite čia), kuri užtikrina, kad pirkėjas atgaus pinigus, jei produktas nebus pristatytas laiku, neatiks išvaizdos ar aprašymo. Tais atvejais, kai pardavėjas nebendradarbiauja, „Aliexpress“ atstovai įsikiša ir padeda rasti palankų sprendimą.