Apie mus

Internetinės parduotuvės Lietuvoje ir užsienyje siūlo platų pasirinkimų pasirinkimą. Interneto portalas – „Pirkt.lt“ siekia tapti artimiausiais metais viena didžiausių produktų ir paslaugų kainų palyginimo paslaugų Lietuvoje. Mes planuojame tai pasiekti teikdami klientams puikias paslaugas ir kokybę.

Pirkt.lt nieko neparduoda. Visi klausimai dėl konkretaus produkto pristatymo, mokėjimo galimybių ir garantijų turėtų būti pateikti jūsų pasirinktai internetinei parduotuvei.

Pastaraisiais metais matėme vienos didžiausių prekybos grupių Lietuvoje įsigijimą. Tikimės, kad ši tendencija išliks ir artimiausius kelerius metus, o pasaulinės internetinės parduotuvės atkeliaus į Lietuvą.

Pirkdami internetu, saugokite savo banko sąskaitą ir kreditinę kortelę. Nemokėkite kredito kortelėmis internetinėse parduotuvėse, kuriomis nepasitikite. Didžiausios pasaulio parduotuvės, tokios kaip „Amazon“, „Aliexpress“, „Ebay“, gali apsaugoti klientų finansus įgyvendindamos griežtas saugumo priemones.
Vietinės parduotuvės bando laikytis geriausios praktikos ir tikimės, kad jos galės tai padaryti.

Džiaugiamės gavę atsiliepimų apie mūsų paslaugą. Mes siekiame pateikti tikslią informaciją, tačiau gali būti klaidų kainose, rašyboje ar sąlygose. Prieš užsisakydami bet kokius produktus, visada patikrinkite kainas ir sąlygas pardavėjų internetinėje parduotuvėje. Kiekvienam produktui gali būti taikomos konkrečios pristatymo sąlygos, o klientai gali rinktis iš daugybės pristatymo variantų.

Garso ir vaizdo įranga, namai ir sodas, batai, drabužiai, apsauga, namų atnaujinimas ir dekoravimas, automobilių aksesuarai, mamos ir kūdikiai, kelionės ir lauke, pomėgiai, žaislai, mobilieji telefonai, biuro įranga, kompiuteriai ir kompiuterių komponentai, buitinė technika internetinėse parduotuvėse galite rasti bet ką. Mes pasirengę padėti jums rasti geriausius pasiūlymus per trumpiausią įmanomą būdą.

Jei norite tapti „Pirkt.lt“ ambasadoriumi ar draugu, skleiskite žinią savo socialiniuose tinkluose ir padėkite kitiems rasti geresnių pasiūlymų ir pigesnių įvairių produktų kainų internete.

1a.lt internetinėje parduotuvėje yra įvairių produktų: kompiuterinė įranga, kompiuterių komponentai, biuro įranga, mobilieji telefonai ir jų priedai, „Apple“ gaminiai, foto, vaizdo ir optinė įranga. Per pastarąjį dešimtmetį prekes pardavėme tūkstančiams klientų, todėl puikiai suprantame, ką renkasi mūsų nuolatiniai klientai, kokios prekės yra populiarios!

Kitas internetinės parduotuvės 1a.lt blokas yra Televizoriai, garso ir vaizdo įranga namams, namų kinui, vaizdo įrašymui.

Internetinėje parduotuvėje 1a.lt siūlome peržiūrėti ir pasirinkti vieną iš populiarių prekių grupių – Smulkioji buitinė ir Didelė buitinė, taip pat Įmontuojama buitinė technika. Mūsų klientai žino, kad internetinėje parduotuvėje 1a.lt įrangą galima įsigyti palankiomis sąlygomis, todėl visiems siūlome peržiūrėti mūsų pasiūlymus!

1a.lt internetinėje parduotuvėje yra daug tokių prekių, kurių nerasite niekur kitur. Peržiūrėkite ir pasirinkite dovanas, kurias galite rasti skiltyje Kvepalai ir kosmetika, Grožis ir sveikata, Žaidimų zona, Prekės vaikams ar Prekės sportui! Skyriuje „Namai, sodas ir remontas“ rasite patogesniam gyvenimui skirtų daiktų, o „Auto-moto“ skyriuje galite rasti ką nors savo automobiliui ar motociklui.

Skyriuje „Turizmo prekės“ pasirinkite viską, ko reikia iškyloms, stovyklavimui, poilsiui ir kitoms pramogoms. Gyvenimas yra gražus, mėgaukimės juo, nudžiuginkime save!

Pasidalinkite Pirkt.lt su savo draugais :)